Profesionální 3D tiskárny

Jsou určené pro výrobu přesných návrhů prototypů, designových modelů, funkčních prototypů a malosériovou výrobu. Lze je využít prakticky ve všech existujících oborech. Volbu profesionální tiskárny popisuje článek Jak si vybrat profesionální 3D tiskárnu"

Figure 4 StandaloneTM

RYCHLÁ A PŘESNÁ

Vynálezce technologie SLA uvádí na trh jednu z nejrychlejších 3D tiskáren, prvního zástupce průmyslové výrobní řady. Tiskne rychlostí až 10 cm za hodinu ve vysoké kvalitě díky použité technologii DLP. Vhodná pro tisk prototypů, malosériovou výrobu. Výkonná a cenově dostupná tiskárna.

 > Více informací

 

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA FIGURE4

3D Systems přichází s nabídkou speciálního cenového zvýhodnění na 3D tiskárnu Figure4 včetně LC-3D UV vytvrzovací komory a dvou online licencí 3D Sprint basic. Nabídka je časově omezena. Více informací v našem obchodním oddělení a u autorizovaných partnerů sítě Abc3D.

Figure4Standalone

02 Factory 2.0 small 1

Simplify B02

Omni3D Factory 2

PROFESIONÁLNÍ FFF S VELKOU STAVEBNÍ KOMOROU

Nekompromisní profesionální tisk ve stavební komoře 50x50x50cm. Uzavřená stavební komora je teplotně regulovaná a dvoutryskový systém tiskne spolehlivě průmyslové materiály. Patentovaná technologie chlazení filamentů společně s torzní konstrukcí a dalšími mechanickými vlastnostmi, zajišťuje profesionální kvalitní výtisky s nízkými provozními náklady.

> Více informací

ProJet CJP 360

DOSTUPNÁ DESIGNOVÁ MONO 3D TISKÁRNA

Speciální CJP technologie umožní za nižší pořizovací náklady tisk designových návrhů. Proti ostatním členům rodiny CJP nenabízí plnobarevný tisk. Výtisky jsou bílé a lze je manuálně obarvit / kolorovat. Dává volnost představě o barvě modelu dodatečným a kreativním způsobem. Rychlostí, přesností a snadné obsluze si však se svými sourozenci nezadá.

> Více informací

03 ProJet360 small

04 ProJet260C small 1

ProJet CJP 260Plus a 460Plus

DOSTUPNÁ DESIGNOVÁ BAREVNÁ 3D TISKÁRNA

Technologie CJP umožní současný tisk a široké škály barev. Vytištěný model je plnobarevný a nabízí realistickou představu návrhu. Součástí je software, který například otiskem JPG fotografie dodá modelu barevnost existujícího objektu. Snadný a nenáročný provoz Projet CJP 260Plus nebo 460Plus přináší plnobarevný tisk do prostředí kanceláře nebo učebny

> Více informací

ProJet CJP 660Pro a 860Pro

PROFESIONÁLNÍ DESIGNOVÁ TRUECOLOR 3D TISKÁRNA

Nejvyšší modely ColorJet Printing technologie - ProJet CJP 660 Pro a 860 Pro disponují plným rozsahem CMYK barev. Jejich barevné vyjádření dosahuje až 92% celé zobrazitelné škály. Mají velké stavební komory, kde lze vytvořit skutečně velký a detailní výtisk, umocněný plně barevným efektem. Jsou patrně nejlepšími zařízeními, jež jsou schopné vytvořit detailní designový model.

> Více informací

05 ProJet660Pro r02

07 ProJet MJP 2500W Angle small 1

ProJet MJP 2500 a 2500Plus

DOSTUPNÝ PROFESIONÁLNÍ 3D TISK PROTOTYPŮ

První modely řady MJP 2500 přináší přesný a profesionální 3D tisk. Technologie MJP – MultiJet printing významně posunuje hranice tisku detailního prototypu, impozantní přesnost a nízké nároky pro automatické odplavení voskových podpěr. Společně s nízkými provozními náklady a náročnost obsluhy jsou nástrojem pro každé konstrukční a vývojové oddělení.

> Více informací

ProJet MJP 2500 IC

NOVÝ STANDARD PRO SLÉVÁRENSKÝ PRŮMYSL

ProJet MJP 2500 IC tiskne modely ze 100% vosku v řádu hodin. Stává se tím nezbytným nástrojem pro výrobu menších sérií, unikátních dílů či prototypů pro slévárenský průmysl. Vyrobte stovky voskových modelů za zlomek ceny a času v porovnání s tradiční výrobou.

 > Více informací

 

01 PJ 2500 W

 

07 ProJet MJP 2500W Angle small 1

 

ProJet MJP 2500W

IDEÁL PRO ODLÉVÁNÍ

Představte si výtisk, který je z vosku a lze jej jednoduše použít pro odlévání. Stavební voskový materiál má shodné vlastnosti běžného vosku, který využívají obory šperkařů, zlatníků a výrobců, kde přesnost a detail nezná kompromisu. Projet MJP 2500W nalezne své uplatnění napříč těmito obory. Složité tvary modelu, rychlost a opakovatelnost tisku je předností, pro kterou je tato 3D tiskárna zkonstruována.

> Více informací

ProJet MJP 3600 a 3600Max

PROFESIONÁLNÍ 3D TISK

Model 3600 a 3600Max je pokračovatelem předchozí úspěšné řady ProJet 3500. Dosahuje téměř dvojnásobné rychlosti tisku a přesnějšího možného nejmenšího rozpoznatelného detailu. Oblíbenost mezi profesionálními konstruktéry je také dána rozměrovou přesností a perfektním „vykreslením“ tvarů, kde ostatní technologie 3D tisku zaostávají.

> Více informací

 10 PJ3600 Dental Front

 

09 PJ3600W Max Angle01

ProJet MJP 3600W a 3600W Max

PROFESIONÁL PRO ODLÉVÁNÍ

Stejně jako ProJet 3600/Max mají 3D tiskárny ProJet MJP 3600W a Max perfektní vykreslení tvaru a detailu. Tyto však využívají pro stavbu modelu voskový materiál, který má stejné vlastnosti a technologické postupy jako běžně využívaný vosk pro odlévání. Lze tak současně kombinovat konvenční voskový model a výtisk tiskárny 3600W/WMax.

> Více informací

 

12 PJ 7000 small all 1

ProJet 6000HD a 7000HD

PROFESIONÁLNÍ 3D TISK TECHNOLOGIE SLA

Kompaktní 3D tiskárny ProJet 6000HD a 7000HD technologie SLA jsou vhodné pro získání prototypu nebo produkci malé série výrobků. Mají k dispozici širokou nabídku tiskového materiálu. Reprezentují výkonná zařízení 3D tisku pomocí nejstarší a jedné z nejpoužívanějších technologií. Uplatnění naleznou v konstrukční kanceláři nebo ve výrobě.

> Více informací

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz