Produkční 3D tiskárny

Jsou určené pro výrobu přesných návrhů prototypů pro ověření v provozu a pro produkční výrobu. Doplní a někdy mohou nahradit konvenční výrobu. Technologie SLS, SLA a DMP tisknou z odolných materiálů převážně na bázi plastu a kovu. Některé materiály je možné využít přímo pro odlévání nebo výrobu masterů pro formování. V průmyslovém nasazení jsou tyto a jejich předchůdci ověřeny více než dvěma desítkami let.


01 ProX 500 SLS medium ProX SLS 500

VELIKOST, DETAIL A SNADNÁ MANIPULACE

ProX SLS 500 lze zařadit mezi průmyslové a projektové zařízení. Možnostmi a výkonem náleží mezi průmyslové, avšak splněním manipulačních a prostorových podmínek ji lze umístit v běžné místnosti. SLS výtisky se řadí mezi nejlevnější, výborně opracovatelné a stavební materiál dosahuje pevnostní a teplotní odolnosti. 3D Systems tímto modelem, díky velikosti stavební komory, kvalitě výtisku a ceně, zpřístupňuje SLS technologii i menším podnikům.

> Více informací


ProX 80002 ProX 800 angel medium

PRŮMYSLOVÁ SLA PRO VELKÉ VÝTISKY

3D Systems, jako vynálezce technologie SLA (stereo litografie) soustřeďuje do modelu ProX 800 všechny technické vymoženosti mnoha svých patentů a vynálezů. Velká stavební komora vytiskne model až do velikosti 650 x 750 x 550 mm bez kompromisu přesnosti a detailu. Na rozdíl od většiny jiných výrobců podobných zařízení je ProX 800 přesná v celé ploše vrstvy a nedochází ke změně přesnosti směrem od středu k okrajům výtisku. Disponuje velkým výběrem odolných tiskových materiálu. Například Accura Bluestone odolává téměř 300°C.

> Více informací 


03 ProX 950 angel mediumProX 950

PRŮMYSLOVÁ SLA PRO EXTRÉMNĚ VELKÉ VÝTISKY

Model 950 je dvojnásobně větším sourozencem modelu ProX800. Extrémně velká stavební komora vytiskne model až do velikosti 1500 x 750 x 550 mm. To není tisková chyba nebo překlep. Výtisk může mít skutečně velikost až půldruhého metru. Přesnost a detail výtisku zůstává opět neměnný v celé ploše. O tuto nespornou přednost se společně se zachování rychlosti starají dvě výkonné laserové jednotky.

> Více informací


ProX DMP 100 a 20004 ProX 100 200 DMP medium

VSTUPNÍ BRÁNA DO SVĚTA KOVOVÉHO TISKU

Přímý tisk kovovým práškem (DMP – direct metal printing) je zpravidla využíván pro získání kovového modelu s tvarovou konstrukcí, kterou nelze nebo jen při vyšších nákladech, konvenční odlévací nebo třískovou metodou vyrobit. ProX DMP 100 a 200 jsou průmyslové a laboratorní 3D kovové tiskárny, určené pro výrobu modelů do rozměru 10 x 10 x 10 cm, respektive 14 x 14 x 12,5 cm..

> Více informací

 


ProX DMP 30006 ProX DMP 300 medium

PRŮMYSLOVÝ KOVOVÝ TISK

ProX DMP 300 je vysoce výkonný výrobní systém pro tisk přesných kovových modelů. Dosahuje vysoké produktivity díky rychlosti tisku, nízkých časových nároků procesu přípravy a automatizovaným systémem manipulace s tiskovým materiálem a jeho recyklací. Je schopen produkovat komplikované sestavy modelu z jednoho kusu, stejně jako více modelů a to v jednom rychlém tiskovém cyklu v kapacitě komory 250 x 250 x 330 mm.

> Více informací


07 ProX DMP 320 mediumProX DMP 320

NA VRCHOLU PRŮMYSLOVÉHO KOVOVÉHO TISKU

Řada ojedinělých technických vlastností, technologická a softwarová vybavenost, konstrukce a manipulace s materiálem, umísťuje ProX DMP 320 na přední místo v peletonu kovových 3D tiskáren. Je skutečnou alternativou k tradičním výrobním zařízením. Může vytisknout model 275 x 275 x 420 mm z různých tiskových materiálů s plnou nebo značně komplikovanou strukturou. Umožňuje flexibilní a rychlou změnu při výměně materiálu.

> Více informací


O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz