3D aplikace přímo z reálné praxe

První komerční 3D tiskárny začaly být využívány v průmyslu na přelomu osmdesátých a devadesátých let minulého století. Brzy následovaly další doprovodné 3D technologie. Za bez mála tři desítky let nalezly uplatnění ve většině oborů lidského konání. Technologie a i spektrum lidských činností se stále vyvíjí a objevují se nové, dříve netušené, možnosti využití.
Dostáváme časté otázky s požadavky pro inovaci výroby a vývoje. Plná automatizace ve smyslu „průmysl 4.0“, zavedení nových technologií a postupů nemusí být až tak revoluční, bude-li se to odehrávat postupně – krok za krokem.
Seznámíme vás s realizacemi kde a jak 3D technologie nalezly uplatnění. Může to být inspirativní.


INOVACE V OBORU

21 Automotive 22 Letectvi 23 Strojirenstvi a vyroba 24 Architektura 25 Design 26 Dental 27 Vyroba sperku 28 Skoly a vyuka 29 Hobby
Automotive Letectví Strojírenství a
výroba
Architektura Design Dental Výroba
šperků
Škola a
výuka
Hobby

INOVACE V ČINNOSTI

11 Produkce vyroba 12 Prototypovani 13 Design 14 Navrh 15 Digitalizace
Produkce
a výroba
Prototypování Design Návrh Digitalizace

 


SEZNAMTE SE S NAŠIMI PRODUKTY A SLUŽBAMI

01 Sigma 02 ProJet MJP 2500 highAngle01 03 ProX 500 SLS medium

3D tiskárny
osobní a stolní

3D tiskárny
profesionální

3D tiskárny
produkční

04 skenery a sw 05 materialy 06 sluzby
3D skenery
3D software

3D materiály
a pomůcky

3D zakázkový
tisk, sken, návrh

 

 

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz