3D TISK NA ZAKÁZKU

Pro zakázkový 3D tisk používáme všechny moderní technologie 3D tisku od americké společnosti 3D Systems.
K dispozici jsou tyto technologie:       
                                                                                                                   

Factory mjp cjp

Fused fillament fabrication
Ekonomická varianta 3D tisku z odolných plastů jako ABS-42, PC-ABS, Nylon, ASA, Carbon-fiber a další. Jednotlivé díly tiskneme až do velikosti
500x500x500 mm díky profesionální tiskárně Factory 2.0.

MultiJet Printing
Jedna z nejoblíbenějších profesionálních metod 3D tisku, právě pro své vlastnosti tisku: perfektní detail, odolné plastové materiály, voskové modely pro odlévání kovu nebo tisk forem pro vstřikování plastu. Tisk realizován na 3D tiskárnách řady ProJet 3600.

ColorJetPrinting   
Technologie 3D tisku využívající sádrový materiál a hlavně více než 6 milionů barev najednou. Vhodné pro architektonické modely, figurky, designové prototypy a všechny objekty, u nichž je důležité barevné vyjádření. Tisk realizován na 3D tiskárnách řady ProJet x60.

 sla1 1 sls

dmls

Stereolitografie
Zlatý standard 3D tisku. Nepřekonatelné detaily a rozměrová přesnost. Vhodné pro drobné objekty s jemnými detaily, ale i pro rozměrné a funkční objekty. Tisk realizován na 3D tiskárnách řady Projet 6000/7000, ProX 950 a ProJet 1200.
Selective Laser Sintering
Spékání nylonového práškového materiálu výkonným laserem, produkuje velmi přesné a odolné díly. Ideální pro objemné funkční prototypy, které musí snášet teplotní a mechanické zatížení. Tisk je realizován na 3D tiskárně 
ProX 500.

Direct Metal Printing
Královská disciplína 3D tisku - tisk z kovu. Drobné i větší díly z materiálů jako nerezová ocel, nástrojová ocel, titan a další. Tisk probíhá na 3D tiskárně ProX 320.

Kalkulace zakázkového tisku probíhá individuálně na základě specifikace požadavků klienta. Pro objednání nebo více informací nás kontaktujte prostřednictvím
webového formuláře.

Pro urychlení zadání zakázky prosím připojte do emailu požadovaný 3D model ve formátu STL, STP nebo IGS a také požadavky na přesnost, vzhled a mechanické vlastnosti vytištěného dílu.

%MCEPASTEBIN%

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz