Zakázkový 3D tisk01 AcuraCastPro

   MÁME K DISPOZICI SEDM RŮZNÝCH TISKOVÝCH TECHNOLOGIÍ

Jsme připravení vytisknout váš model pomocí technologie FFF, CJP, MJP, mikro SLA a SLA, SLS a DMP. Můžete si vybrat ze stovek tiskových   materiálů různých vlastností. Stačí zaslat soubor s modelem (v běžném 3D formátu) a v krátké době obdržíte kalkulaci nebo  upřesňující dotazy.

> Více informací

 


Zakázkový 3D sken02 skenovani

SKENUJEME NA PROFESIONÁLNÍCH SKENERECH

Poskytujeme běžnou službu 3D skenování objektů, kdy je výstupem naskenovaný model v mesh pro další úpravy. Můžeme rovněž z naskenovaného mesh pro vás vytvořit parametrický CAD model. Lze si také objednat službu „kontrolu kvality“, kdy dokážeme naskenovaná data porovnat s referenčním tvarem a vytvořit příslušný report odchylek a graficky ztvárněné tvarové rozdíly.

> Více informací

 


03 navrhovaniZakázkový 3D návrh

NA ZADÁNÍ VYTVOŘÍME CAD MODEL

Nemáte k dispozici soubor s CAD modelem, nebo jej nedokážete vytvořit? Zašlete nám výkres 2D s rozměry a my vám 3D model vytvoříme. Pokud nemáte k dispozici výkres a jen objekt, můžeme tuto službu kombinovat se skenováním. Zašlete nám své požadavky - s naší kompletní nabídkou služeb, můžete prakticky považovat za splněné

                   

 


Školení a semináře04 workshop

KURZY VÝUKY A BEZPLATNÉ SEMINÁŘE

Vypisujeme pravidelné bezplatné semináře s různými tématy oboru 3D. Seznámíte se zde s jednotlivými články řetězu 3D – tisk, skenování a modelování. Pořádáme také výukové kurzy, zaměřené převážně na modelování a skenování. Na požádání jsme připraveni vytvořit výukový program na téma, které vás zajímá.

> Více informací

 


05 analyzy3D analýza

PROFITUJTE Z 3D TECHNIKY S 3D TECHNIKOU

Zařadit 3D technologie do výrobního nebo konstrukčního procesu je závislé na skutečném přínosu. Nahrazení nebo doplnění současného vybavení 3D technologiemi může být vyvoláno zcela konkrétním požadavkem. Je ale možné, že ve vašem podniku existuje produktivní uplatnění, kterého si zatím nikdo nepovšiml. Častým výsledkem 3D analýzy je právě objevení dosud skrytých možností.

 

 


Servis a podpora06 servisni koska

28 LET POSKYTUJEME SERVISNÍ SLUŽBY

28 let přímých dodávek techniky zákazníkům vždy doprovázíme servisními službami a podporou. Za téměř tři desítky let jsme vyvinuli propracovaný systém umožňující provádět kvalitní a rychlé zásahy doplněné o pravidelnou údržbu. Naše servisní smlouvy pomáhají zajistit dlouhodobé záruky a minimalizují případné poruchy a odstávky.

 


O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz