Materiály pro osobní a stolní 3D tiskárny

01 Volant medium

FILAMENTY A CARTRIDGE

Zahrnují filamenty 1,75 a 2,85 pro univerzální použití ve většině FFF (FDM) tiskáren. Pro 3D tiskárny v nabídce Abc3D jsou připravené profily s otestovaným nastavením optimálního užití. Stejně tak jsou zde uvedné cartridge pro Cube3 a CubePro / Duo / Trio.

> Více informací


 

Materiály pro profesionály a produkční tiskárny

MATERIÁLY NA BÁZI PLASTU02 Accura 25 plastic medium

3D tiskové materiály mohou napodobovat širokou škálu technických plastů, elastomerů a kompozitů a odpovídají potřebné specifické aplikacI pro pružnost, odolnost, tuhost, houževnatost, stabilitu, přehlednost, shodnost s bio-kompatibilitou, teplotou nebo vodě odolnost apod. Jsou vhodné pro koncepční a funkční modely, rychlé testy prototypů nebo pro přímé ověření výroby.

> Více informací


03 3ds cjp shoes mediumMATERIÁLY PRO PLNĚ BAREVNÝ TISK

S širokým barevným gamutem umožní ColorJet tisk kompozitním materiálem, který vytváří úžasně krásné, fotorealistické plnobarevné modely. Lze tak zobrazit koncepce objektů pro finální rozhodnutí, porovnání a komunikaci. Pomocí azurové, purpurové, žluté a v některých tiskárnách černé barvy je pojen bílý prášek. Tak vznikají černobílé a plně barevné CMYK modely.

> Více informací


MATERIÁLY PRO ODLÉVÁNÍ04 3ds sla casting medim

Umožňují tisknout 100% voskovým materiálem pro detailní a přesné odlévání metodou ztraceného vosku. K dispozici jsou také materiály „master“ pro výrobu forem s jednorázovým nebo opakovatelným použitím. Lze tak vytvořit odlitek s vysokou přesností a detailem s nízkými časovými nároky pro případné změny.

> Více informací


05 metal impellerMATERIÁL PRO KOVOVÝ TISK

Tiskové DMP materiály - hliník, ocel a vysoko pevnostní ocel, různé třídy titanu, stejně jako nikl a kobalt chromové slitiny, znamenají velký rozsah možných aplikací. Jsou to sofistikované „ready to run“ kovové slitiny s příslušnými parametry a atesty.

 

 


OSTATNÍ POMŮCKY

LEPIDLA A PŘÍPRAVKY PRO UCHYCENÍ MODELU NA TISKOVOU PODLOŽKU


07 CubeStick mediumLepidlo Cube Gen3 (CubeStick) je možné aplikovat na nevyhřívané a vyhřívané podložky. Pomocí molitanového aplikátoru, který je součástí lahvičky, lze nanést potřebnou vrstvu lepidla na tiskovou desku.

> Více informací


Sprej - je možné použít pro nevyhřívané a vyhřívané tiskové podložky. Nástřikem je vytvořena příslušná vrstva,
která po „zavadnutí“ zajistí přilnutí výtisku. 08 Adhesive DinafixOdejmutí výtisku z podložky je zpravidla automatické – po vychladnutí se výtisk „pustí“ sám.

> Více informací


NÁHRADNÍ A OPOTŘEBITELNÉ KOMPONENTY

Provozem opotřebitelné komponenty, jako jsou trysky, tiskové podložky a další součásti, které lze uživatelsky snadno vyměnit  > naleznete zde

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz