Stolní 3D tiskárny

Mnohdy je těžké dělit cílové využití. I nejjednodušší 3D tiskárnu využije konstruktér profesionál pro rychlý náhled svého prototypu, domácí kutil a modelář pro vytvoření modelu nebo škola pro hromadné vybavení 3D tiskové učebny. Osobní a stolní 3D tiskárny se vyznačují skromným prostorovým nárokem, jednoduchým ovládáním a snadným nenákladným provozním použitím – lze je zpravidla umístit na běžný pracovní stůl. Mají nízké pořizovací a provozní náklady, které nikterak neovlivňují kvalitu výtisku v tomto segmentu očekávanou.

 

BCN3D Epsilon

VÝKONNÁ PROFESIONÁLNÍ 3D TISKÁRNA NAVRŽENÁ PRO TISK OBJEMNÝCH MODELŮ.

Plně uzavřená pasivně vyhřívaná stavební komora 420 x 300 x 400 mm
Průmyslový design
Technologie IDEX
LAN / WiFi / Cloud
Otevřený systém pro použití různých tiskových materiálů

 

> Více informací

                                           

                  

         BCN3D Epsilon professional 3D Printer IDEX industrial workbench 2                                               
Creator3 1 1 doleva orez

Creator3

3D TISKÁRNA S NEZÁVISLÝMI TRYSKAMI A UZAVŘENOU TISKOVOU KOMOROU

Creator3 disponuje bohatou základní výbavou pro ovládání, připojení a praktickou manipulaci. Celokovová vnitřní konstrukce a hliníkové odlitky nosných částí zajišťují maximální tiskovou přesnost ve všech rozměrech výtisku bez provozně nežádoucích efektů chvění.

> Více informací

 

Simplify B02FlashForge Adventurer3

VYHŘÍVANÁ PODLOŽKA A UZAVŘENÁ STAVEBNÍ KOMORA

Adventurer3 je skvělá volba pro uživatele, kteří chtějí využívat širší paletu druhů tiskových materiálů. Vyhřívaná podložka rozšiřuje možnosti tisknout dalšími materiály, které podléhají teplotním smrštěním. Teplota tiskové podložky navíc pozitivně ovlivňuje kvalitu výtisků v uzavřené stavební komoře.

> Více informací

01 Adventurer3

 

02 GuiderIIS 06 ot  

FlashForge Guider IISSimplify B02

VYHŘÍVANÁ DESKA VE VĚTŠÍ A UZAVŘENÉ STAVEBNÍ KOMOŘE

3D tiskárna Guider IIS je přímo z výroby vybavena vyhřívanou deskou, HEPA filtrem a on-line kamerou. Větší stavební komora je uzavřená a umožňuje vytvářet velké výtisky v široké paletě tiskových materiálů. Prostřednictvím internetu lze kamerou sledovat tiskový průběh třeba na vašem mobilním telefonu.

> Více informací

 

 

BCN3D Sigma R19

MULTIMATERIÁL, NEZÁVISLÉ DVĚ TRYSKY A VYHŘÍVANÁ DESKA

BCN3D Sigma R19 je třetí generace oblíbené stolní profesionální 3D tiskárny. Kromě stálých výhod jako je skutečný multimateriálový tisk pomocí dvou nezávislých (IDEX) tiskových hlav, byla Sigma R19 doplněna mnoha vylepšeními, kompletně přepracovaným firmware a novými komponenty jako jsou extrudery BondTech a trysky E3D.

>Více informací

Sigma R19 2 oriznuta doleva

 Sigmax R19 2 oriznuta vetsi

 

BCN3D SigmaX R19

MULTIMATERIÁL, DVĚ NEZÁVISLÉ TRYSKY, VYHŘÍVANÁ DESKA A VELKÝ PROSTOR 

Novinka z roku 2018 přichází v novém provedení R19. Jako její sourozenec (Sigma R19) disponuje všemi novými vylepšeními a funkcemi. Navíc nabízí dvojnásobný stavební prostor a komfortní plochu při současném tisku shodných modelů (režim Copy) nebo zrcadlově obrácených (režim Mirror).

> Více informací

 

FabPro 1000

NÍZKONÁKLADOVÝ PŘESNÝ A DETAILNÍ 3D TISK

FabPro 1000 zvyšuje laťku průmyslového využití stolního 3D tisku. Exceluje ve výrobě prototypů a maloobjemových sérií. FabPro 1000 je skvělou volbou přesného a detailního 3D tisku přímo na vašem pracovišti.

> Více informací 

FabPro1000 01

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz