Geomagic Capture02 Captue a mini

PROFESIONÁLNÍ SKENER CAPTURE A CAPTURE MINI

Technologie Capture přináši přesné a rychlé 3D skenování pomocí „modrého světla“. V provedení ProPack se dalším příslušenstvím usnadní celý skenovací proces. Můžete dokonale skenovat malé i větší objekty a pomocí software Geomagic DesignX vytvořit parametrický model. Pro kontrolu přesnosti výroby nebo opotřebení můžete využít software Geomagic ControlX a porovnat naskenovaný model s původním návrhem nebo původním stavem objektu.

> Více informací

 

IMG 2928 Tanso

Tanso S1

KOMPAKTNÍ 3D SKENER S MULTIFUNKČNÍM VYUŽITÍM

Rychlé a přesné skenování. Ideální pro výuku ve školách, lze využít též jako HD projektor nebo tablet.

> Více informací


EviXscan 3D Heavy DutyBasic oriz

ZÁRUKA VÝKONU A SPOLEHLIVOSTI

Produktová řada Heavy Duty obsahuje tři zařízení, která poskytují vysokou přesnost skenování technologií strukturovaného světla.

> Více informací

evixmatic 3a

eviXmatic

AUTOMATICKÝ SKENOVACÍ A MĚŘICÍ SYSTÉM

Systém pro 3D skenery eviXscan provádějící bezkontaktní 3D skenování.

> Více informací


 

04 Coaring Spay

3D Coating Spray

ZMATŇUJÍCÍ PŘÍPRAVEK VE SPREJI PRO LESKLÉ POVRCHY

Tento sprej slouží ke zmatnění lesklých nebo zesvětlení tmavých objektů, které by se jinak obtížně skenovaly. Tenká vrstva přípravku ponechá viditelné detaily i o velikosti 0,2 mm. Po dokončení skenování snadno odstraníte vodou

> Více informací


Simplify3D05 Siplify3D

SOFTWARE ALL-IN-ONE PRO 3D TISK

Perfektní software pro přípravu tiskového modelu. Simplify3D slicer poskytuje nejen kód pro profesionální vedení tiskového procesu, umožní také zobrazit každou fázi tisku a variabilní nastavení, které nemá obdoby. Chcete-li využít mezní možnosti své 3D tiskárny a mít tisk pod kontrolou, je Simplify3D optimálním nástrojem.

> Více informací

 


Napis DesignX07 DesignX

PROFESIONÁLNÍ SOFTWARE PRO REVERZNÍ INŽENÝRSTVÍ

SW DesignX je lídrem pro zajištění 3D parametrických dat ze skenu existujícího objektu. Z naskenovaného objektu vytvoří v několika krocích parametrický model, jehož CAD návrh by byl nemožný nebo jen za zvýšeného úsilí konstruktéra. DesignX v rukou zkušeného uživatele je nepostradatelnou součástí profesionálního skenování.

> Více informací


 Napis ControlX08 ControlX

 PROFESIONÁLNÍ SOFTWARE PRO KONTROLU KVALITY

Geomagic ControlX využívá podobné algoritmy jako DesignX. Jeho úkolem a cílem je porovnání zdrojového a cílového objektu. Porovnání zřetelně zobrazí odchylky mezi očekáváným a skutečným výsledkem. Snadno tak zjistíte odchylku ve výrobním procesu nebo odchylku v čase, kdy byl objekt reálně nasazen v reálném provozu. Následná analýza dat umožní získat klíčové informace pro opravu postupů, volbu materiálů a dalších souvislostí.

> Více informací

Logo ZW3D Abc3D mini 2

MODELOVACÍ SOFTWARE PRO SNADNÝ A RYCHLÝ NÁVRH MODELŮ

Využijte 3D CAD modelovací SW pro vytvoření 3D modelu. Je to mnohem snadnější než si myslíte! Výuková videa naučí každého uživatele rychle a snadno navrhovat 3D modely v prostředí, které je velmi přátelské. ZW3D CAD navíc nabízí velmi přístupné licenční podmínky.

 

Odkazy pro stažení třicetidenní trial verze ZW3DCad 2019 (32/64-bit) / (CZ/EN) zdarmahttps://www.zwsoft.cz/download/zw3d

 

> Více informací

02 zw3d import export

 

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz